.

.

Топла продажба ГАС шлем мотоцикл налепници ПВЦ 01

Топла продажба ГАС шлем мотоцикл налепници ПВЦ 01

DEN 95.52
Од стока

Водоотпорен налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане. Оди на лесно за долгорочна надворешна употреба 3 години. Водоотпорен, Sunblock, Висок Квалитет.

боја:
10cm, 15см
Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
4.5cm
Бренд Име:
Налепница Царство студио
Објектот Ширина:
4.5cm
Специјални Функции:
Водоотпорен,Лицето Хидратантен УВ Крем
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.05kg
Налепница Тип:
Други
Шаблон Тип:
Слика
R

Додатоци на производи