.

.

Топла продажба Polini шлем мотоцикл налепници ПВЦ 03

Топла продажба Polini шлем мотоцикл налепници ПВЦ 03

DEN 95.52
Од стока

Водоотпорен Налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане. Оди на лесно за долгорочна надворешна употреба 3 години. Водоотпорен, Sunblock, Висок Квалитет.

боја:
10x3cm, 15x5cm
Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
3.5cm
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Специјални Функции:
Водоотпорен,Лицето Хидратантен УВ Крем
Бренд Име:
Налепница Царство студио
Налепница Тип:
Други
Шаблон Тип:
Слика
R

Додатоци на производи