.

.

Топла продажба Polini шлем мотоцикл налепници ПВЦ 03

Топла продажба Polini шлем мотоцикл налепници ПВЦ 03

DEN 95.52
Од стока

Водоотпорен Налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане. Оди на лесно за долгорочна надворешна употреба 3 години. Водоотпорен, Sunblock, Висок Квалитет.

R

Додатоци на производи