.

.

Топла продажба Nissin шлем мотоцикл налепници ПВЦ 08

Топла продажба Nissin шлем мотоцикл налепници ПВЦ 08

DEN 124.32
Од стока

Водоотпорен налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане. Оди на лесно за долгорочна надворешна употреба 3 години. Водоотпорен, Sunblock, Висок Квалитет.

Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
Налепница Царство студио
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
Водоотпорен,Лицето Хидратантен УВ Крем
Објектот Должина:
12cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.05kg
Налепница Тип:
Други
Шаблон Тип:
Слика
R

Додатоци на производи