.

.

Топла продажба SHOWA шлем мотоцикл налепници ПВЦ 01

Топла продажба SHOWA шлем мотоцикл налепници ПВЦ 01

DEN 114.72
Од стока

Водоотпорен налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане. Оди на лесно за долгорочна надворешна употреба 3 години. Водоотпорен, Sunblock, Висок Квалитет.

R

Додатоци на производи