.

.

Топла продажба SHOWA шлем мотоцикл налепници ПВЦ 01

Топла продажба SHOWA шлем мотоцикл налепници ПВЦ 01

DEN 114.72
Од стока

Водоотпорен налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане. Оди на лесно за долгорочна надворешна употреба 3 години. Водоотпорен, Sunblock, Висок Квалитет.

Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
Налепница Царство студио
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
Водоотпорен,Лицето Хидратантен УВ Крем
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.05kg
Налепница Тип:
Други
Шаблон Тип:
Слика
R

Додатоци на производи