.

.

5X Воздух Филтер за Хонда Мотор 17211-ZL8-023 Gc135 Gcv135 Gc160 Gcv160 Gc190 Gcv190 Gx100 17211-ZL8-003 17211-Zl8-000 8Z305 @10

5X Воздух Филтер за Хонда Мотор 17211-ZL8-023 Gc135 Gcv135 Gc160 Gcv160 Gc190 Gcv190 Gx100 17211-ZL8-003 17211-Zl8-000

DEN 571.00
DEN 634.56
-10 %
Од стока


5 X Воздух Филтер за Хонда Мотор 17211-ZL8-023 Gc135 Gcv135 Gc160 Gcv160 Gc190 Gcv190 Gx100 17211-ZL8-003 17211-Zl8-000 8 Z305

Одговара на Хонда мотор : Сите gcv135 ~ сите gcv135a Сите gcv160 ~ сите gcv160a ~ сите gcv160a0 ~ сите gcv160la ~ сите gcv160la0 ~ сите gcv160le ~ сите gcv190a ~ сите gcv190la ~ сите gsv190a ~ сите gsv190la ~ gx100 Замена Сина Печат Ротари 2838 Одговара на 3 и 5 HP хоризонтална мотори 130200 серии со почеток во вид 2915 Ова Не е оригинални резервни делови, ве молиме проверете ја големината за компатибилност пред да нарачате тоа, имаме голема доверба со квалитетот на нашите делови и да се обезбеди 3months гаранција премногу. Високо квалитетни резервни замена на филтер за воздух Одговара на хонда GC135 GCV135 GC160 GCV160 GC190 GCV190 GX100 Моторот го Замени хонда дел 17211-ZL8-023, 17211-ZL8-003 & 17211-ZL8-000 Пакетот вклучува 5pcs x филтер за воздух
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

боја:
Сина
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Тежина:
0.28kg
Име На Модел:
xy163-5pcs
Објектот Должина:
13cm
Материјал Тип:
Како се покаже слика
Бренд Име:
FLYPIG
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
GC135 GCV135 GC160 HRR216 HRT216 217
MPN.:
17211-Zl8-023 / 17211-ZE8-000 / 17211-ZL8-003
Одговара На Хонда:
GC135, GC160, GC190, GCV135, GCV160, GCV190
R

Додатоци на производи