.

.

CNC Трик Спојки се Повлече на Кабелот Лост Лесен Систем за Јамаха TTR125 TTR250 TTR600 XT250X XTZ125 DT230 Serow 225 250 YZ125X YZ250FX

CNC Трик Спојки се Повлече на Кабелот Лост Лесен Систем за Јамаха TTR125 TTR250 TTR600 XT250X XTZ125 DT230

DEN 2009.00
DEN 2207.52
-9 %
Од стока


Состојба : 100% Сосема Нов
Во боја по желба : Црна, Сина, Златна, Зелена, Црвена, титаниум
Дијаметар на повлечете е кабел крајот е 8.5 мм, дебелина е 9.5 mm
Намали 80% од спојката лост отпор, го прават тоа полесно да се повлече
Многу Кратко Спојки Показател За Трик, треба Само 1 или 2 Прста да се Одржи
Кабелот ќе биде подолго отколку пред
Елоксирани Површина По Завршувањето
CNC Машински Алуминиумски
Пакет Се Вклучени :
1 x Краток Трик Спојки Рачката
1 x Трик Спојки Кабелски Систем
Fitment : ( За повеќето Улица/Sport/Кал Велосипеди на За ХОНДА,За ЈАМАХА,За KAWASAKI,За SUZUKI,За DUCATI,За УСПЕХ,За BUELL,итн. )
Нечистотија Велосипеди :
За Јамаха YZ80/85 95-17
За Јамаха YZ125/250 00-18
За Јамаха YZ250 F 00-18
За Јамаха YZ426 F/450 F 00-17
За Јамаха YZ125 X 17
За Јамаха YZ250 X 16-18
За Јамаха YZ250 FX 15-18
За Јамаха YZ450 FX 16-17
За Јамаха WR250 F 05-17
За Yamaha WR450 F 05-17
За Јамаха WR250 R/X 07-17
За Јамаха SEROW225/250 86-16
За Јамаха TTR125/LW/E 00-08
За Јамаха TTR250 93-97
За Јамаха TTR600 98-02
За Јамаха XT250 X 06-16
За Јамаха XTZ125 03-12
За Јамаха TRICKER 04-16
За Јамаха DT230 LANZA 97-99
Начин На Плаќање :
1.Ние прифаќаме САМО Alipay и брод објектот да Alipay е потврдена адреса
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Shippment :
Објектот ќе биде предаден по вашата целосна уплата е примена.
Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 21-28 дена за САД
Од Воздухопловната : Општо земено, околу 25-30 дена на велика БРИТАНИЈА, АУ, Америка, Западна Европа, Азија.
Испорака на остатокот од светот, што обично се 21-35 работни дена.
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да платите дополнителна наплата. Да ги знаат сите детали, ве молиме контактирајте со нас со е-маил.
Политика На Враќање :
1.Предмети може да бидат разменети во рок од 14 дена по добивањето ако тоа е дефектен.Враќање Точка мора да биде во оригинална состојба со додатоци.
2. Купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и ние ќе се направи замена или кредитна во зависност од нашите залихи.
3. Предмети врати и да се најде не-неисправни ќе бидат вратени на купувачот трошоци. Превозот, ракување, осигурување надоместоци се неповратни.
Повратни информации :

Бренд Име:
H2CNC
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
TTR 250 600 125
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Дијаметар:
10inch
Материјал Тип:
Алуминиум
R

Додатоци на производи