.

.

CNC Трик Спојки се Повлече на Кабелот Лост Лесен Систем за Јамаха FZ1 FZ6 Fazer FZ6R FZ8 XSR700 XSR90 XJ6 TDM900 YZFR6S

CNC Трик Спојки се Повлече на Кабелот Лост Лесен Систем за Јамаха FZ1 FZ6 Fazer FZ6R FZ8 XSR700 XSR90 XJ6 TDM900

DEN 2009.00
DEN 2207.52
-9 %
Од стока


Состојба : 100% Сосема Нов
Во боја по желба : Црна, Сина, Златна, Зелена, Црвена, титаниум
Дијаметар на повлечете е кабел крајот е 8.5 мм, дебелина е 9.5 mm
Намали 80% од спојката лост отпор, го прават тоа полесно да се повлече
Многу Кратко Спојки Показател За Трик, треба Само 1 или 2 Прста да се Одржи
Кабелот ќе биде подолго отколку пред
Елоксирани Површина По Завршувањето
CNC Машински Алуминиумски
Пакет Се Вклучени :
1 x Краток Трик Спојки Рачката
1 x Трик Спојки Кабелски Систем
Fitment : ( За повеќето Улица/Sport/Кал Велосипеди на За ХОНДА,За ЈАМАХА,За KAWASAKI,За SUZUKI,За DUCATI,За УСПЕХ,За BUELL,итн. )
Спорт/Улица Велосипеди :
За Yamaha YZF R1/R1 M/R1 S 1999-2017
За Yamaha YZF R6 1999-2017
За Yamaha YZF R25 2015-2017
За Yamaha YZF Р3 2015-2017
За Јамаха FZ-10/MT-10 2016-2017
За Јамаха FJ-09/MT-09 Трагач 2015-2017
За Јамаха Z-09/MT-09/СР 2014-2017
За Јамаха FZ-07/MT-07 2014-2017
За Јамаха FZ1 FAZER 2001-2015
За Јамаха FZ8 план за 2011-2015
За Јамаха FZ6 R 2009-2015
За Јамаха FZ6 FAZER 2004-2010
За Јамаха XSR 900 ABS 2016-2017
За Јамаха XSR 700 ABS 2016-2017
За Јамаха XJ6 ДИВЕРЗИЈА 2009-2015
За Јамаха TDM 900 2012-2014
За Јамаха R6 S САД ВЕРЗИЈА 2006-2009
За Јамаха МТ-09 ТРАГАЧ 2014-2017
За Јамаха МТ-09/FZ-09 2014-2017
За Јамаха МТ-07/FZ-07 2014-2017
Начин На Плаќање :
1.Ние прифаќаме САМО Alipay и брод објектот да Alipay е потврдена адреса
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Shippment :
Објектот ќе биде предаден по вашата целосна уплата е примена.
Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 21-28 дена за САД
Од Воздухопловната : Општо земено, околу 25-30 дена на велика БРИТАНИЈА, АУ, Америка, Западна Европа, Азија.
Испорака на остатокот од светот, што обично се 21-35 работни дена.
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да платите дополнителна наплата. Да ги знаат сите детали, ве молиме контактирајте со нас со е-маил.
Политика На Враќање :
1.Предмети може да бидат разменети во рок од 14 дена по добивањето ако тоа е дефектен.Враќање Точка мора да биде во оригинална состојба со додатоци.
2. Купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и ние ќе се направи замена или кредитна во зависност од нашите залихи.
3. Предмети врати и да се најде не-неисправни ќе бидат вратени на купувачот трошоци. Превозот, ракување, осигурување надоместоци се неповратни.
Повратни информации :

Бренд Име:
H2CNC
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
TDM 900 XSR
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Дијаметар:
10inch
Материјал Тип:
Алуминиум
R

Додатоци на производи