.

.

Мотоциклите Заврши Заптивка Сет за ХОНДА CBF 125 M (2009-2015)

Мотоциклите Заврши Заптивка Сет за ХОНДА CBF 125 M (2009-2015)

DEN 617.28
Од стока

Мотоциклите Заврши Заптивка Сет за ХОНДА CBF 125 M (2009-2015) Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
10cm
Материјал Тип:
*
Објектот Тежина:
150g
Зафатнина (ml):
125cc
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
1cm
Специјални Функции:
печат
Објектот Должина:
30cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Име На Модел:
CBF125
Тип На Објект:
Мотори
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
R

Додатоци на производи