.

.

1pc Канистер Чистка Контрола Електромагнетниот Вентил За Nissan Tiida Qashqai Забелешка

1pc Канистер Чистка Контрола Електромагнетниот Вентил За Nissan Tiida Qashqai Забелешка

DEN 909.12
Од стока

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 82g
За автомобили
Пакетот Вклучува : 1pc Електромагнетниот вентил
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
MA0142

Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Бренд Име:
Pouvoir
Име На Модел:
За Автомобили
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
82g
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Специјални Функции:
Мотори делови
Објектот Должина:
0cm
R

Додатоци на производи