.

.

90cc 110cc 125cc нечистотија јама велосипед хоризонтална мотор DHZ голема брзина мотоцикл трки stator magneto серпентина додатоци бесплатен превозот

90cc 110cc 125cc нечистотија јама велосипед хоризонтална мотор DHZ голема брзина мотоцикл трки stator magneto

DEN 1439.52
Од стока


Нови Stator Плоча со чудак печат и надворешниот o-ring
Прилагодливи на времето однапред
Копчето Flywheel
Од 15.000 ВРТЕЖИ во минута CDI Единица
Инсталации дијаграм
Одговара :
XR50, CRF50, XR70, Pitbike и Мини АТВ Мотори : XR/CRF 50, 70, Z 50, BBR, Thumpstar, ССР, Sikk MX. повеќето Кинески направени и повеќето Хоризонтална удар започнете мотори,
Не работат на електричен старт мотори
Функција :
Најмногу од 15.000 ВРТЕЖИ во минута е
Супер светло роторот
Убава црвена елоксирани плоча
Лесно да се инсталира, доаѓа со упатство
Елиминирање на тежината на вашата flywheel и нека вашиот мотор навистина пресврт како 2-мозочен удар. Комплет ви овозможува да поставите и да се изгради во времето во вашиот мотор. Оваа единица е добра до од 15.000 ВРТЕЖИ во минута е.
CE означени Брз слободен земјата испорака на сите предмети, Повеќето предмети се изведува во 1-7business дена Повеќето наредби поставени пред 13 : 00 Pm EST брод истиот ден Големиот поволна Цена Супериорен 99.8% задоволството на клиентите Brand new од фабриката
Снабдување 47cc 49cc 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 140cc 150cc 160cc 200cc 250cc 300cc 400cc 500cc 600cc АТВ UTV DIRT BIKE ЈАМА ВЕЛОСИПЕД 'GO-KART' КАБРИОЛЕТ MOTORCYC,ЛЕ ДЕЛОВИ И ПРИБОР,
ATOMIK, DHZ, PITPRO, GPX,ИПК,DUCAR, JCL,SUNL,ROCKETA,XMOTOS АПОЛОН,KAYO,АЗИЈА КРИЛО,BUYANG ,TAOTAO БРЕНД ИМЕ ДЕЛОВИ
ZONGSHEN,LONCIN, LIFAN, YX, JIANSHE, SHINERAY, CFMOTO ДЕЛОВИ НА МОТОР
MIKUNI, KEIHIN, ОКО,KOSO ТРКИ МОЌ ДЕЛОВИ...
ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА КОНТАКТ ПРЕКУ TRADEMANGE
ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ PAYPAL ПРИФАТЛИВО
Ви БЛАГОДАРИМЕ

R

Додатоци на производи