.

.

XY250GY SHINERAY 250CC x2 x2x мотор цилиндри блок клипот прстен pin целосен сет на додатоци бесплатен превозот

XY250GY SHINERAY 250CC x2 x2x мотор цилиндри блок клипот прстен pin целосен сет на додатоци бесплатен превозот

DEN 5759.52
Од стока


Бренд Име:
KOOL БУМ
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
X2
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
мотор цилиндри
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
1.8kg
Тип На Објект:
Мотори
Зафатнина (ml):
250cc
Објектот Висина:
1inch
R

Додатоци на производи