.

.

SHINERAY XY250GY X2 X2X спојки плоча 250CC dirt bike мото додатоци бесплатен превозот

SHINERAY XY250GY X2 X2X спојки плоча 250CC dirt bike мото додатоци бесплатен превозот

DEN 2399.52
Од стока


Бренд Име:
KOOL БУМ
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
моторот спојки плоча
Име На Модел:
X2X
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
1.2kg
Тип На Објект:
Мотори
Зафатнина (ml):
250cc
Објектот Висина:
1inch
R

Додатоци на производи