.

.

Брод Од ДЕ! Wantai 1PC Nema17 Stepper Моторни 42BYGHM809 0.9 степен 4000g cm 48mm 1.7 4-Води 2Phase CE ROSH ISO 3D Печатач

Брод Од ДЕ! Wantai 1PC Nema17 Stepper Моторни 42BYGHM809 0.9 степен 4000g cm 48mm 1.7 4-Води 2Phase CE ROSH

DEN 474.00
DEN 504.00
-6 %
Од стока


Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од Германија складиште на Европската Унија Клиенти! Без даноци од царина, нема штета, подобра услуга, ве молиме не двоумете се! Слободен Брод од страна на DHL!
Добредојдовте во мојата продавница!
Сакате да имате добар шопинг!
Овој пакет вклучува :
1pc Nema 17 stepper моторни 42 BYGHM809 0.9 степен 1.7 На 4000g cm(56oz-во) 48m
Ве молиме потврдете превозот метод и такси превозот пред плати!
Се чувствуваат слободни да контакт со мене за секое прашање!
Јас ќе се обидам мојата најдобра поддршка u!

сертификација:
ROHS,CE,ISO
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
1.7 На
Одржување На Вртежен Момент:
4000g cm(56oz-во)
Број На Модел На:
42BYGHM809
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
Моторни должина:
48mm
Жица Не:
4Leads
должина на жица:
300мм
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи