.

.

ASLONG промет на Големо со Висок вртежен момент DC Мотор JGB37-3658 0.8-1000rpm DC Мотор 12V 24V 120V Намалување на Моторни Ниски вртежи во минута Електрични Мотори

ASLONG промет на Големо со Висок вртежен момент DC Мотор JGB37-3658 0.8-1000rpm DC Мотор 12V 24V 120V Намалување

DEN 664.32
Од стока

И Сега Aliexpress не им продавачот испратите Yan Wen, па тоа не може да се песна во песна. Ако се земе предвид цената,Ако некои делови не може да дознаете во мојата продавница,Pls контактирајте со нас,ние се уште имаат многу делови не се објавени. кога се гледа од излез вратило страна 1-3 Operating Температура и Влажност : Температура спектар на -10 C~+50 C ,Влажност спектар на 30%~80% .Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Забелешка : Pls потврди напон и брзина пред да нарачате,ако не одговори во рок од 8 часа по нарачка,ние ќе случаен испрати еден за овој тип,се надевам дека вашиот љубезно разбирање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Преглед цртање Фото покаже Фабрика Ако треба повеќе делови Pls кликнете и да ги достави цел.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Се надевам дека ќе се разбере нас, ви благодариме однапред. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. 1-4 Storage Температура : Температура спектар на -20 C~+60 C 2. Роботика, Мал Апарат, Fanner, Електрични Завеса; Медицински Пумпа, Хирургија Алатки, Медицински Stirrer, центрифугални Машина; Електричен Вентил, Actuator, медицински уред Електричен мотор,ниско ниво на бучава,ниска струја и без искра.Pls чекаат во пациентот. Односот : 1/8,1/19,1/24,1/56,1/80,1/131,1/168,1/305,1/392,1/505,1/973.Ако ви требаат повеќе квантитет,Pls контактирајте со нас.Pls изберете DHL/ Федекс/ЕМС.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ASLONG ПРОДАВНИЦА
Спецификации 1.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме не го отворите спор и да ја напуштат било лошо повратни информации, ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволителен одговор. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Кина Пост mail порака не е брзо , Usally треба 15-60days arriived.Стандардните Оперативни Услови 1-1 Оценет Напон : 12v,24v,120v.
Сите ред ќе брод во 1-5 buiness по исплата потврди . 1-2 Насоката на Ротација : Г.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.Мерење Услови : 2-1 Motor Позиција : за Да се одржи т хоризонтално кога мерење на 2-2 Power Набавка : Регулиран DC напојување Без оптоварување брзина : 0.

R

Додатоци на производи