.

.

2 парчиња 20W 2 ohm Р 2ohm 2R 5% Цемент Керамички Моќ Хоризонтална Отпорност на Отпорник Бесплатен превозот Висок Квалитет

2 парчиња 20W 2 ohm Р 2ohm 2R 5% Цемент Керамички Моќ Хоризонтална Отпорност на Отпорник Бесплатен превозот

DEN 217.44
Од стока


Керамички Цемент Моќ Отпорник 20 W Големина : 61mm X 12mm X 12mm (Приближно)

Тип:
генератор
Број На Модел На:
Стандард
Излезен Напон (V):
Стандард
Електрична Енергија Генератор Тип:
Стандард
R

Додатоци на производи