.

.

P10 полна боја led екран модул внатрешна / полу-отворено 320mm*160mm 32*16pixels SMD 3in1 1/8 скенирање RGB Рекламирање на медиумите доведе одбор

P10 полна боја led екран модул внатрешна / полу-отворено 320mm*160mm 32*16pixels SMD 3in1 1/8 скенирање RGB

DEN 434.40
Од стока

Ние ќе ви каже на следење на број, како е можно ние брод надвор.
P10 затворен полна боја SMD 3in1 led дисплеј модул спецификација :
Технички параметар
Модул големина
320mm(W)*160mm(H)
Пиксели теренот
10мм
пиксел Густина
10,000 точки/м2
Пиксели конфигурација
1 R1 G1 B
Пиксели резолуција
32dots(W)*16dots(H)
Работен напон
DC5 V
Температурата
чување : - 35°C ~ + 85°C
работа : - 20°C ~ + 65°C
Работна влажност
≤90 ~ 95%
Возење уред
Постојан Струја Возачот IC
Се вози тип
1/8 скенирање возење
Сива скала/бои
256 нивоа на секоја боја(Р/G/B)/ 16. Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за сите производи што се продаваат. Секој увоз на цените или таксите се на купувачот одговорност.Ве молиме контактирајте со нас за да добиете RMA број и иницирање на процесот на враќање. Ние брод предмети преку EMS,DHL,UPS-от,FEDEX или Воздухопловната.
Изберете висок квалитет Тајван чип,висока clearity и широк поглед агол, но ниска моќност консумираат. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Повратни информации
1. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Предмети вратени по 7days на испорака се само прифатливи за поправка. Ако примачот земја царинската наплаќаат некои даноци за парцели ,примачот мора да се плати за царина .Chantop ќе го прифати враќа или рефундирање во рок од 7 дена од денот на испорака на вашата нарачка. Ние само брод на адреса на Aliexpress.7 M бои
Осветленоста на баланс на белата боја
≥2,000 cd/m2
Моќ консумираат(Макс) : 450 W / sq. Се враќа мора првин да бидат признати од страна Chantop пред да се вратат. Chantop гаранција покрива само производ себе, Вашата гаранција дека нивните права ќе се почитуваат само кога производот е инсталиран и се користат правилно. Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации.Ве молиме бидете информирани дека Царинската Испостава во сите земји имаат право на увид сите e-mail пораки за нивните земји и леви на царинските давачки за предмети. RMAs се важи само за 30 дена од датум на издавање. Купувачот е одговорен за трошоците за превозот, ако се вратат .м
Најдобар поглед на далечина : 6 M - 50 M
Користење на : Затворен или полу-отворено
Port : hub75
Пакување листа :
1pcs p10 предводени од модулот
1pcs 16cm рамен кабел
1pcs 30cm моќ кабел
Висок квалитет на нов компјутер материјал маска, и може да работат во лоши временски уште нема ефект. Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел.
Ве молиме имајте предвид PCB слика (грб на модул) можеби и не е сосема иста како вистински производ се должи на производот ажурирање !
Бесплатни Додатоци :
На p10 полна боја целосни led дисплеј покажува сликата :
Царинската
1. Ние се обидува да им помогне на клиентите да се намали или избегне било GST или ДДВ,или други Увозни Даноци,но ние не може да гарантира нема даночни давачки како што тоа зависи од клиентите земјата царинска политика. Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна картичка,Банкарски Трансфер.
Гаранција Политика
1.
Превозот
1. Модификувани или инсталирани предмети нема да бидат прифатени за враќање/поврат.Клиентот е одговорен за царина . Chantop нема да го поправи или да го замени производи оштетен од несоодветното користење или неправилна инсталација. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.
Политика На Враќање
1. Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено. Chantop има потпишано пратката договор со познатата изразат компанија агенти (Како DHL, Fed Ex, и ЕМС). Сите се враќа мора да се направат во нивните оригинални пакувања со доволно материјал за пакување.,доо не е одговорен за било увоз Должност/Данок. Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на проблеми. Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.

R

Додатоци на производи