.

.

Автомобил Додатоци FRP Стаклени Влакна Худ Отвори 2бр Одговара За 2014- Mustang Roush Стил Топлина Цедење Отвори Хауба

Автомобил Додатоци FRP Стаклени Влакна Худ Отвори 2бр Одговара За 2014- Mustang Roush Стил Топлина Цедење

DEN 10992.00
Од стока


Детали :
пак превозот цена

Тип На Објект:
Моторот Bonnets
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
1
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
20014-2016
Објектот Висина:
1inch
Автомобил модел:
Mustang
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Ford
R

Додатоци на производи