.

.

mg джудже 1275cc поврзување прачка остин-healey самовила torques трки coupes roadster митинг подесување фалсификувани 4340 чудак доверба квалитет

mg джудже 1275cc поврзување прачка остин-healey самовила torques трки coupes roadster митинг подесување фалсификувани

DEN 2879.52
Од стока


Нашите H Зрак поврзување прачки карактеристики
4340 (40 Cr Ni Mo A) Авиони квалитетен челик
CNC машински сите површини
Шут Peened да го намалите стресот
Magnafluxed, X-rayed и Sonic се тестираат за да се осигура квалитетот
Топлина третираат HRC35-40
Тежина исти поставува+-1.5 грама
Пониска тежина, на Повисоко RPMs и Коњ Моќ,
conrod един род поврзување прачка прачки conrods
pleuel bielle
Некои од нив може да бидат во инвентар.
ве молиме двојно потврди големини ако не сте сигурни за големини
исто така, може да се направи според вашите сопствени дизајнирање големини :

R

Додатоци на производи