.

.

Нов висок квалитет на палење серпентина прачка ЗА Мицубиши Потфат Galant 3.8 L V6 MN187373 MR984160 UF-525 2004-2008

Нов висок квалитет на палење серпентина прачка ЗА Мицубиши Потфат Galant 3.8 L V6 MN187373 MR984160 UF-525

DEN 1680.00
Од стока


Улогата на палење серпентина :
Систем за палење најчесто се користи не-контактирајте со систем за палење, принципот е : dc низок напон инверторот, напон удвојување rectifying, во струја со висок напон, и потоа со контролирање на висок напон прекин преку палење серпентина основно, средно индукција на палење серпентина висок притисок (обично околу 20 kv), се вози на испуштање искра приклучок за палење .
Нов висок квалитет на палење серпентина прачка ЗА Мицубиши Потфат Galant 3.8 L V6 MN187373 MR984160 UF-525 2004-2008

Име На Модел:
MN187373 MR984160 UF-525
Специјални Функции:
висок квалитет на палење серпентина род
Материјал Тип:
Метал + гума
Зафатнина:
3800cc
Тип На Објект:
Вози Елементи
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
12cm
Година:
2004-2008
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Бренд Име:
EAPENERGY
Објектот Должина:
14cm
Нема. на Цилиндри:
6 Цилиндри
висок квалитет на палење серпентина род:
висок квалитет на палење серпентина род
R

Додатоци на производи