.

.

austin mini bmc mco mini cooper s 1275 поврзување прачка на вртежите на моторот тркачки автомобил фалсификувани шут peen чудак механизам доверба квалитет

austin mini bmc mco mini cooper s 1275 поврзување прачка на вртежите на моторот тркачки автомобил фалсификувани

DEN 2879.52
Од стока


Нашите H Зрак поврзување прачки карактеристики
4340 (40 Cr Ni Mo A) Авиони квалитетен челик
CNC машински сите површини
Шут Peened да го намалите стресот
Magnafluxed, X-rayed и Sonic се тестираат за да се осигура квалитетот
Топлина третираат HRC35-40
Тежина исти поставува+-1.5 грама
Пониска тежина, на Повисоко RPMs и Коњ Моќ,
conrod един род поврзување прачка прачки conrods
pleuel bielle
Некои од нив може да бидат во инвентар.
ве молиме двојно потврди големини ако не сте сигурни за големини
исто така, може да се направи според вашите сопствени дизајнирање големини :

is_customized:
Yes
Име На Модел:
austin mini
Материјал Тип:
4340
Година:
2
Тип На Објект:
Чудак Механизам
Зафатнина:
1275
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Бренд Име:
MSMOST
Автомобил Производител:
austin mini
R

Додатоци на производи