.

.

26 инчи Приватност Филтер Екран Заштитен филм за 16:10 Widescreen Компјутер 21 11/16 широк x 13 9/16 висока (551mm*344mm)

26 инчи Приватност Филтер Екран Заштитен филм за 16:10 Widescreen Компјутер 21 11/16 широк x 13 9/16 висока

DEN 4160.00
DEN 4379.04
-5 %
Од стока


26 инчи Приватност Филтер Екран Заштитен филм за 16 : 10 Widescreen Компјутер 21 11/16 "широк x 13 9/16" висока (551mm*344mm)
1. Користи Microlouver Приватност, Технологија,така само личности директно во предниот дел на мониторот може да се види на сликата на екранот. 2. Минувачите се види само темен екран,Помага да се задржи доверливи и лични информации се безбедни. 3. Блокови видливост од страна агли надвор од 60 степен агол на гледање, но не и зад вас. 4. Со цел да се вклопи widescreen десктоп LCD монитори со дијагонално мерено 26" гледање на екран и 16 : 10 aspect ratio. 5. Вистински филтер димензии се : 551mm*344mm 6. Вклучува две лесен-за-прикачи, одберете options – Лепило јазичиња или двострано лепило 7. Корисникот може да избере било страна од лицето за да го инсталирате, мазна и мат страна. 8. Ви помага да го заштитите вашиот LCD панел од гребнатини и гребнатинки. Производи вклучуваат : 1*Приватност филтер 1*настава хартија 1*налепница 1*транспарентна пластика hasp Забелешка : 1.Ве молиме внимателно да се провери големината пред да нарачате компјутер сооднос, така што нема да се купи на погрешен производ. 2.Индивидуалните производ димензии може да постои 1-3мм грешки, но не влијае на нормална употреба. 3. Ако ви треба за да купите други големини, се сеќавам имате било какви прашања обратете се нашата служба за корисници. Ви благодариме П : Може да прилагодите приватност филтрирање? A : Да, може да се прилагодите на 7 - 32 инчен приватност филтер. П : Како да го инсталирате на приватност филтер? A : Постојат два прилог методи вклучени со Приватноста Филтер за лап-топ компјутери и монитори : 1. Лепило јазичиња : На табови овозможи на корисникот да лесно да се отстранат и повторно да аплицираат за приватност филтер. 2. Двострано лепило. На двострано лепило се наменети за некој кој не планира да ги преземе филтер и исклучување редовно или екран е рамна без граница, двострано лепило можеби да се изгуби адхезија по повеќе reapplications. П : на Која страна треба да го користам? A : за приватност филтер има две површини,мат страна и светлата страна. 1.Филтерот помага во намалување на отсјај,кога мат страна е свртена кон надвор. 2.Филтерот помага да се даде појасна слика,кога светлата страна е свртена кон надвор. Кога ќе примите парцела од следниве прашања, сети се да ме контактирате на време. 1. Пакетот е оштетен, свиткана, како и деформирани, и производот не може да се користи нормално. 2. Приватност филтри не се компатибилни со лаптоп или компјутерски монитори. 3. Не знам како да го инсталирате на приватност филтер. 4. Кога приватноста филтерот е инсталиран, екранот се произведува непријатност ленти или бранови. Ако сте задоволни со нашите производи или услуги, можете да : √ Додадете нашата продавница листа √ Споделување на prouduct со вашите пријатели или колеги √ 5 ѕвезди на повратни информации до нас, кога вашата следна цел јас ви помогне да се применуваат за $2 купони. Објект како што е Опишано : ※ ※ ※ ※ ※ ※ Комуникација : ※ ※ ※ ※ ※ ※ Превозот Брзина : ※ ※ ※ ※ ※ ※

R

Додатоци на производи