.

.

Hi-Lumix Соларен погон led столб светлина 3 led диоди Wirelss енергија-заштеда на Двојно користење Водоотпорен декорација за Walkway,Градина

Hi-Lumix Соларен погон led столб светлина 3 led диоди Wirelss енергија-заштеда на Двојно користење Водоотпорен

DEN 595.00
DEN 861.60
-31 %
Од стока


Спецификација Материјал : АБС Боја : Црна Димензии на абажур : Висока 47 см или 20cm, со Дијаметар од 13.5 cm Напојува : 1*1.2 V,600m Ah Ni-МЗ Батерија за LED боја : Бела Капацитетот на Батеријата : 600m A Целосно Време на Полнење : 6-8 Часа (под директна сончева светлина) Работата Време : 6-8 Часа (целосно наполнета )
Пакетот вклучува : 1 buc Соларна LED светилка или 2 парчиња Соларна led светилки
Ви благодариме за вашиот поглед! Добредојдовте да се купи!
Ако постои било каква помош, pls не се двоумеше да контактирате со нас. Ние сме секогаш тука да ве поддржиме.

Емитуваат Боја:
Бела
Wattage:
1 PCS, 2 PCS
Извор На Енергија:
Сончевиот
Стил:
Модерна
Гаранција:
2 години
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
сертификација:
CE,RoHS
Заштита Ниво:
IP65
Напон:
6V
Употреба:
За итни случаи
Бренд Име:
Hi-Lumix
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
D/TYN-2Y-GT
Карактеристики:
водоотпорен led светилка
Тежина:
380g For a light
Емитуваат Боја:
Бела
Извор На Светлина:
Сончевиот
Висина:
D135mm*H47m или D135mm*H20mm
Боја На Каросеријата:
Црна
Материјал:
Пластични
LED КОЛИЧИНА:
3 Led диоди
Батеријата:
1 buc АА полнат батеријата
Пакет:
1 buc led светло или 2 парчиња led светла
R

Додатоци на производи