.

.

Соларни Lotus Светлина Сончева Светлина шарени водоотпорен Отворен Базен Соларен Погон Led Пејзаж Лотос Цвет Светлина

Соларни Lotus Светлина Сончева Светлина шарени водоотпорен Отворен Базен Соларен Погон Led Пејзаж Лотос Цвет

DEN 4322.40
Од стока


Соларни Lotus Светлина Сончева Светлина шарени водоотпорен Отворен Базен
Соларен Погон Led Пејзаж Лотос Цвет Светлина Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Ова производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!
тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!
Слика Покаже :
Карактеристики :
Извор На Енергија : Соларен
Бренд Име : ДАРЕН
Тело Материјал : ABS
Употреба : Одмор
Соларни ќелии Тип : ААА 1.2 V 600m A Ni-МЗ(Не се вклучени во Пакет)
Гаранција : 1 година
Извор на светлина : LED Светилки
Wattage : 0.1 w
Стил : Новина
Е Dimmable : Никој
Напон : 2.4 V
Е Светилки Вклучени : Да
Заштита Ниво : IP65
Број на модел : СНС-0021
Тип : Соларна Lotus Светлина
Petal Боја : Розова/Виолетова/бела/Зелена/Жолта
Состојба : Нова
Овие пловечки соларни базен светла, НЕ бараат електрична енергија ..
користете слободна енергија на сонцето да моќ овие светла!
Соларни колектори се соберат енергија во текот на денот и автоматски го осветлуваат во текот на ноќта!
Светла останат осветлена за 8 часа кога целосно наполнета. Плови во вашиот базен, езерца, фонтана или други водни функција.
Исто така, може да се користи на tabletop или walkway со вграден во базата.
Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас
ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

Извор На Енергија:
Сончевиот
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
Карактеристики:
Соларна Енергија
Гаранција:
1 година
База Тип:
2G11
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Стил:
Модерна
Употреба:
празник
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
СНС-0021
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
ZJMZYM
Е dimmable:
No
Соларен Панел:
2V 40mA
Пакет Големина:
50*27.5*31 cm
Дијаметар:
28cm
боја:
розова,бела,виолетова,бледо жолта
КОЛИЧИНА:
20/картон
светлина:
LED
Напон:
2.4V
Број На Производ:
FD039
Wattage:
0.1W
R

Додатоци на производи