.

.

LED Плоштадот Соларен Погон Градина Светла градина светлина градина фенер сончевата светлина отворено градина соларна светилка

LED Плоштадот Соларен Погон Градина Светла градина светлина градина фенер сончевата светлина отворено градина

DEN 9285.12
Од стока


LED Плоштадот Соларен Погон Градина Светла градина
светлината градина фенер сончевата светлина отворено градина соларна светилка Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35usd
Ова производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!
тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!
Сликата Покажува :
Карактеристики :
Извор На Енергија : Соларен
Бренд Име : ДАРЕН
Тело Материјал : ABS
Карактеристики : соларен погон
Соларни ќелии Тип : 1*600m Ah ААА 1.2 V Ni-МЗ(се Направи Нут Вклучуваат)
Гаранција : 1
Извор на светлина : LED Светилки
Стил : Арт Деко
Е Dimmable : Никој
Е Светилки Вклучени : Да
Број на модел : YH0901
Овие светла се лесно вдлабнати во земјата,
без дополнителна монтажа е потребно.
Едноставно место на светла во монтажа област и тие се сите во собата.
Овие светла се многу уникатна опција за да ја осветлат патишта.
Оваа светлина е опремена со LED светло и мека сива домување.
Оваа светлина е одлична за употреба во патишта, палуби, доковите, patios,
или било отворено пат кој добива сонцето во текот на денот и потреби осветлување во текот на ноќта.
Забелешка : ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас
ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.

Бренд Име:
ZJMZYM
Е Светилки Вклучени:
Yes
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Модерна
Заштита Ниво:
IP68
Гаранција:
една година
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
YH0901
Карактеристики:
Соларни и батеријата не се вклучени во пакет
Употреба:
За итни случаи
Извор На Енергија:
Сончевиот
СОЛАРНИ ПАНЕЛИ:
0.1 w
боја:
Сива
Извор На Светлина:
1*0.07 W
Големина:
10*10*6cm
Функција:
Осветлување
боја на светлина:
Портокал
Број На Производ:
FD031
Wattage:
0.12W
R

Додатоци на производи