.

.

за 2012- kia Cerato к3 k3s форте 5 2th до врвот на прозорецот трим стил декорација stripsticker маска

за 2012- kia Cerato к3 k3s форте 5 2th до врвот на прозорецот трим стил декорација stripsticker маска

DEN 1920.00
Од стока


Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
aifrandy
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Додатоци на производи