.

.

2 ПАРЧИЊА Хром Опашка Магла Светилка Покритие За Toyota Highlander Kluger Додатоци 2015 2017

2 ПАРЧИЊА Хром Опашка Магла Светилка Покритие За Toyota Highlander Kluger Додатоци 2015 2017

DEN 1098.24
Од стока

2 ПАРЧИЊА Хром Опашка Магла Светилка Покритие За Toyota Highlander Kluger Додатоци 2015 2016 2017
Детали Производи Информации :
1 ,За Toyota Highlander /Kluger 2015 2016 2017 години
2,Со Налепница 3 M
3,Лесно Монтирање,Можете да DIY тоа
4.2 компјутери/ЦТН.
5,го Прави вашиот автомобил повеќе убави .
Детали Слики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Дијаметар:
5cm
Бренд Име:
LUHUEZU
Автомобил модел:
Highlander
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Модел Година:
2015 2016 2017
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Должина:
10inch
Материјал:
ABS
Име На Модел:
високо-003
Материјал Тип:
abs хром
R

Додатоци на производи