.

.

Десната Страна Загрева Вратата Rearview Огледало Стакло За BMW E39 E46 3 Серија 323i 328i 5 Серија 525i 528i 540i Автомобил-Стил #P503-Р

Десната Страна Загрева Вратата Rearview Огледало Стакло За BMW E39 E46 3 Серија 323i 328i 5 Серија 525i 528i

DEN 1027.00
DEN 1141.44
-10 %
Од стока

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Само plug and play !
Fitment :
E39 Модели се 2 различни форми на огледало,ве Молиме потврдете појава/формата е иста како нашата објектот Пред купување. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ако не можете да го инсталирате, ве молиме да добиете професионален одржување на вработените, да ви помогне да инсталирате. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
За BMW Серија 3 E46 (1998-2004) Имот 4-вратата
За BMW Серија 3 E46 (2000-2004) Hatchback 4-вратата
За BMW Серија 3 E46 (1998-2004) Салон 4-вратата
За BMW 5-Серија E39 (1995-2004) Имот
За BMW 5-Серија E39 (1995-2004) Салон
(Не одговара E46 2-Врата/М3/M5)
E39 2001-2003 525i
E39 2001-2003 525i T
E39 1997-2000 528i
E39 1999-2000 528i T
E39 2001-2003 530i
E39 1997-2003 540i
E39 1999-2003 540i T
E46 1999-2000 323i
E46 2000-2000 323i T
E46 2001-2005 325 Xi
E46 2001-2005 325 Xi T
E46 2001-2005 325i
E46 2001-2005 325i T
E46 1999-2000 328i
E46 2001-2005 330 Xi
E46 2001-2005 330i
(Да E39 5 серија купувачи, постојат две верзии за E39 огледало стакло, овој објект мерки 15.
За напојување и упатство како и загреана и не загревани ретровизори.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). )
Забелешка : ве Молиме да се провери и потврди ова работи се вклопува твое пред да го купат. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ви благодариме. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Доаѓаат со загради и имаат внатрешен греење компоненти. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.5 CM долги;Не одговара другиот е со поголем круг на крајот, должина мерки 16.4 cm
Целосна замена на делови, лесно да се инсталира.
Ако ви треба левата страна, ова е линк можете да го најдете : Ако треба и левата и десната страна, ова е линк можете да го најдете :
Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Позиција : Пред Десната Страна
Функции : Течности (2-pin,Не е Авто-Затемнете)
Производителот Дел Број : 5116 8250 438
Референтен Дел Број : 51168250439
Стакло тип : широк агол / aspherical
Стакло во боја : Како што е прикажано на сликата
Поддршка плоча : Поддршка плоча вклучени - клип на видот
Големина : 15.

R

Додатоци на производи