.

.

Прибор погодни за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген ПОЛО 2011 2012 2013 2014 2015 година автомобил-стил, од Нерѓосувачки челик Врата sill плоча

Прибор погодни за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген ПОЛО 2011 2012 2013 2014 2015 година автомобил-стил, од Нерѓосувачки

DEN 569.00
DEN 720.00
-21 %
Од стока


добредојдовте во мојата продавница производот логото за "поло." Сакате да ги видите "лого" производ слики, ве молиме контактирајте со сервисот. Ви благодариме! Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик . Вклучува : 4pcs се вклопуваат во Автомобил : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" поло 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година . lation, 3 M Лента е на задната страна, ние во голема мера го цениме вашата Позитивни повратни информации Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Ви благодариме.

Производителот Дел Број:
4256568
Осветленост Дел Број:
2154556
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина:
50
Објектот Тежина:
0.2
Поставување на Возило:
вратата sill
Бренд Име:
WMYFC
Специјални Функции:
декорација и заштита
Другиот Дел Број:
4565548
Објектот Ширина:
20
Објектот Висина:
10
R

Додатоци на производи