.

.

KOUVI ABS Хром пластични калапи багажникот капак покрие трим 1pc/set за 2017 CX-5 CX5 CX 5 Refitting Додатоци автомобил стил

KOUVI ABS Хром пластични калапи багажникот капак покрие трим 1pc/set за 2017 CX-5 CX5 CX 5 Refitting Додатоци

DEN 3158.00
DEN 3359.52
-6 %
Од стока


KOUVI ABS Хром пластични калапи багажникот капак покрие трим 1pc/set за 2017 CX-5 CX5 CX 5 Refitting Додатоци автомобил стил
Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Погодни за : 2017 Toyoyta CX-5 CX5 Предмет Тип : багажникот капак покрие трим Материјал : ABS Хром Боја : Сребро Површински третман : огледало Лесен за инсталација : 3 M Automative лепливи ленти се во прилог на Пакет Содржина : 1 КОМПЈУТЕР/SET
Се Обрне Внимание
Она што за сопствени даночни
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls проверете со вашата земја е прилагодено за Статистика за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Како да се комбинираат превозот
Ако сакате да се купи повеќе од 5 предмети од нас и на почетната вкупно превозот цена е висока. Pls ни е-мејл за да се добие комбинираат превозот попуст, и ние ќе брод од вашата стока во една парцела.
кога да брод парцели
Обично ќе брод надвор парцели околу 5 работни дена, ако сите информации што е потврдено, па ни остави порака кога ќе цел :
1.Вашето целосно име
2.Вашата целосна адреса со вашиот Телефон Не
3.Автомобил стил и која година на вашиот автомобил е направен
Кога да ја пратите пратката
По испраќање на пратката, ние може да доби следење Без околу 2-3 дневна,pls контактирајте со нас ако не сте сигурни како да ги пратите пратката.
Можете да ги пратите информации околу подолу пат откако доби следење Бр.
Овој период е парцели подготвени во поштата чека за обработка.
-DHL : 1-3 работни дена
-ПРЕГЛЕДИ : 1-3 работни дена
-ЕМС : 2-5 работни дена
-Кина пост регистрирани воздух mail : 5-15days
Се вратат Сите предмети се продава од нас се сосема нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема consientiousness на наша страна. Ако овој објект е неисправен по приемот ,треба 7days за замени на нов еден од вашиот приемот на стоката.(И сите оригинални предмети неоштетени треба да биде во resalable состојба како пристигна) Buyes се одговорни за превозот со соодветна амбалажа. Ако сметате дека превозот цена е висока и не заслужуваат да се врати,pls контакт да се најде подобро решение.

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Автомобил модел:
за 2017 Mazda CX-5 CX5 CX 5
Модел Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Висина:
1cm
Специјални Функции:
Декорација
Бренд Име:
KOUVI
Материјал:
ABS
Име На Модел:
CX5935
Објектот Ширина:
1cm
боја:
Сребро.
Површински Третман:
Хром
Pacakge:
1pc/set
Материјал Тип:
ABS Хром, Пластика
R

Додатоци на производи