.

.

ABS хром, пластика гориво капа резервоарот покритие за РАБОТ на FORD 2015 автомобил-стил, позлата заштитна декоративни намали филм покрие налепници

ABS хром, пластика гориво капа резервоарот покритие за РАБОТ на FORD 2015 автомобил-стил, позлата заштитна

DEN 672.00
Од стока


Нерѓосувачки челик резервоар за гориво покритие за РАБОТ на FORD 2015 година ,автомобил масло капа посветен proctection декорација налепници
Опис : КОРИСТАТ ЗА : FORD РАБОТ Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS ПЛАСТИКА Вклучуваат : 1pcs за 1 автомобил Лесно инсталирање,без алатки. 3 M автомобилската селотејп е прикачен
Слика покаже :

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Модел Година:
До 2015
Име На Модел:
ЗА РАБОТ НА FORD
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
заштита и декорација
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
ЗА FORD РАБОТ
R

Додатоци на производи