.

.

Бесплатен превозот Автомобил врата се справи со капак садот одговара за SOLARIS VERNA 2012- 4pcs ABS chromed авто врата се справи со додатоци

Бесплатен превозот Автомобил врата се справи со капак садот одговара за SOLARIS VERNA 2012- 4pcs ABS chromed

DEN 324.00
DEN 359.52
-10 %
Од стока


Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме проверете дали погоден вашиот автомобил вратата на сад и да се справи капакот, имајте на ум на вашиот автомобил модел и година на купување, а потоа ние ќе ви даде точни пратката, ви благодариме!
На пример : За Solaris 2014 врата сад 4 PCS
Состојба : 100% Сосема нов
вратата се справи со корица : 8 Компјутери ; вратата сад : 4 PCS
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Не се Евтини Еден
Лесно installe и Нема измена е потребно, селотејп е прикачен

R

Додатоци на производи