.

.

Воздушниот компресор пумпа OE: LR025111 LR015089 LR041777 LR010375 за Range Rover sport Воздушна суспензија компресор

Воздушниот компресор пумпа OE: LR025111 LR015089 LR041777 LR010375 за Range Rover sport Воздушна суспензија

DEN 12720.00
Од стока

Воздушниот компресор пумпа OE : LR025111 LR015089 LR041777 LR010375 за Range Rover sport Воздушна суспензија компресор Објект Висина : 22 инчен Модел Име : LR025111 Објект Ширина : 18 инчен Автомобил Производител : за Земјиште-Rover (изградена) Година : 2006-2012 Посебни Карактеристики : Воздушна Суспензија Компресор Надворешни Тестирање и Сертификација : ISO9001 Објект Должина : 30 инчен Материјал Тип : челик+алуминиумски Објект Дијаметар : 18 инчен состојба : повторно изграден Објект Тежина : 5 кг
Воздушна Суспензија Компресор Range Rover
1.ОЕМ БР. LR025111 LR015089 LR041777 LR010375
2.Добар квалитет
3.МОДЕЛ : Range Rover
4.Врвен квалитет со конкурентна цена
5.Мали ред прифатени
6.Начин на плаќање : T/T,Western Union
7.Испорака датум : Ефикасна испорака по плаќање
8.Пакување : Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.

R

Додатоци на производи