.

.

Спортски Ум Автомобил Налепници За Автомобил-стил, Авто Налепници и Decals Автомобил Декорација Додатоци за форд фолксваген тојота

Спортски Ум Автомобил Налепници За Автомобил-стил, Авто Налепници и Decals Автомобил Декорација Додатоци за

DEN 65.00
DEN 91.20
-29 %
Од стока


Спецификации : Димензии : 30cm*10см Апликација : Светлата веѓа Боја : сите бело, сите црни, сите жолта, бела+црвена, црна+црвена, бела+жолта, црвена+црна
Пакет Содржина : 1 * Автомобил Налепници

Тип На Објект:
Налепници
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
Vinidname-3-10124
Бренд Име:
vinidname
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
0inch
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
30cm
Објектот Висина:
0.01cm
Објектот Ширина:
10cm
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
глава
Материјал Тип:
Хартија & Пластика
R

Додатоци на производи