.

.

Carmilla Колата Мотор Започнете Стоп Копчето за Покривање Прстен на Вратите Налепница За BMW X1 F48 1 2 Серија F20 118i 120i F22 F23 F45 Делови

Carmilla Колата Мотор Започнете Стоп Копчето за Покривање Прстен на Вратите Налепница За BMW X1 F48 1 2 Серија

DEN 116.00
DEN 127.68
-9 %
Од стока

Одговара За BMW 1 Series F20 118i (2012 - 2015) 120i (2012 - 2016) Одговара За BMW 2 Серија F22 F23 F45 2014 - 2017
Одговара За BMW X1 F48 2016 2017

Бренд Име:
carmilla
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
Автомобил Клучот Прстен За BMW X1 F48 1 2
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
R

Додатоци на производи