.

.

4X4 со Полно работно Време 4WD Знак Намали Винил Decal Автомобил Налепница Камион Автомобил Прозорец Браник Налепница Автомобилот Налепници Капка Брод

4X4 со Полно работно Време 4WD Знак Намали Винил Decal Автомобил Налепница Камион Автомобил Прозорец Браник

DEN 74.00
DEN 128.64
-42 %
Од стока

modname=ckeditor
големина : S 10cm*19cm Умре сече Премија од Винил со 5+ години надворешен живот. Нема позадина ( ве молиме имајте во предвид : Рефлективна бела материјал е да се погледне како сребро, кога под влијанија на светлина, рефлексијата ТОА ќе стане чиста бела )
Купувачот е задоволство е важно за нас. Ако кој било проблем, и тоа, само нас контакт,ние се трудиме да го реши тоа Убаво шопинг

Големина:
10cmx19cm
Бренд Име:
XY
дизајн:
зборови
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
Багажникот
Име На Модел:
Q1864
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Пластични
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
19cm
Тип На Објект:
Налепници
R

Додатоци на производи