.

.

YJZT 10.2 CM*14.6 CM ДЕНОТ НА МРТВИТЕ Decal Рокабили Рок Гроздобер Шеќер Черепот Автомобил Налепница Личност Рефлексивни Налепница Ц1-7060

YJZT 10.2 CM*14.6 CM ДЕНОТ НА МРТВИТЕ Decal Рокабили Рок Гроздобер Шеќер Черепот Автомобил Налепница Личност

DEN 69.00
DEN 114.72
-40 %
Од стока


YJZT 10.2 CM*14.6 CM ДЕНОТ НА МРТВИТЕ Decal Рокабили Рок Гроздобер Шеќер Черепот Автомобил Налепница Личност Рефлексивни Налепница Ц1-7060
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
С1-7060
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
14.6cm
Модел:
Класичен Филм
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
10.2cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
R

Додатоци на производи