.

.

Автомобил Фендер Налепница Амблем Значка Авто Автомобил Стајлинг За Ssangyong Actyon Rexton Kyron Korando Tivoli Rodius Претседател Musso Tivolan

Автомобил Фендер Налепница Амблем Значка Авто Автомобил Стајлинг За Ssangyong Actyon Rexton Kyron Korando Tivoli

DEN 478.00
DEN 525.60
-9 %
Од стока


Карактеристики : •2 парчиња/set и одговара за Ssangyong •Материјал : Метал •Висок квалитет,нова мода, трајни ,уникатен и слабее-отпорни • Издолжени shims, која може ефикасно да се спречи се unfixed •Најдобра декорација и заштита за вашиот автомобил Пред да ја залепите, pls чистење на целна место : чувајте anhydrous, чисти и без масло.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
QYJSD
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Дијаметар:
15cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
Возилото Логото
Објектот Должина:
15cm
Име На Модел:
Универзал за Ssangyong
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.5cm
R

Додатоци на производи