.

.

Високи Стандарди Автомобил Decal Налепница Шофершајбната Банер 4x4 Крена Камион БОИ!

Високи Стандарди Автомобил Decal Налепница Шофершајбната Банер 4x4 Крена Камион БОИ!

DEN 467.00
DEN 576.00
-19 %
Од стока


Бренд Име:
pullight
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
x-994
Објектот Должина:
82cm
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил
R

Додатоци на производи