.

.

Три Ratels TZ-700 15*22.13 cm 1-5 парчиња ПИ-92 ХРАНАТ МЕНЕ, ДОМАЌИНОТ! автомобил налепници и decals авто налепница

Три Ratels TZ-700 15*22.13 cm 1-5 парчиња ПИ-92 ХРАНАТ МЕНЕ, ДОМАЌИНОТ! автомобил налепници и decals авто

DEN 55.00
DEN 57.60
-5 %
Од стока


Три Ratels TZ-700 15*22.13 cm 1-5 парчиња ПИ-92 ХРАНАТ МЕНЕ, ДОМАЌИНОТ! автомобил налепници и decals авто налепница јас ви препорачуваме да се купи пет налепници(или дури и повеќе) : 1. за да добиете многу пониска единечната цена. 2. за да се спречи објавување на неуспех. 3. да се даде екстра како подарок за роднини и пријатели. 4. за да ја објавите на различни места(вашиот автомобил,ѕид,на врата,фрижидер,toliet,и така натаму)

Големина:
5 shtuk, 3 shtuki, 2 shtuki, 1 shtuka, 4 shtuki
Тип На Објект:
Налепници
Модел:
Animal Моделот
категорија:
Налепници
Име На Модел:
TZ-700
Објектот Висина:
22.13cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
15cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Три Ratels
Налепница Сместување:
Целото Тело
R

Додатоци на производи