.

.

Алуминиум Германија Италија Франција Знаме Автомобил налепница motorsport Sline Амблем Значка Налепница Автомобил Стајлинг За Џип Бмв Фиат ФОЛКСВАГЕН Форд Audi

Алуминиум Германија Италија Франција Знаме Автомобил налепница motorsport Sline Амблем Значка Налепница Автомобил

DEN 52.00
DEN 95.52
-46 %
Од стока


Алуминиум Германија Италија Франција Знаме Автомобил налепница motorsport Sline Амблем Значка Налепница Автомобил Стајлинг За Џип Бмв Фиат "ФОЛКСВАГЕН" Форд Ауди Карактеристики : * Големина : 10*1.5 cm * Материјал : алуминиум * Тежина : 8g * 100% Сосема нов и висок квалитет. * Авто лепило, кора и се држи,лесно да се стави на вашиот автомобил. * Ве молиме чисти целната површина пред употреба. * Совршена декорација и заштита за вашиот автомобил. * Со хартија картичка пакет, безбедно спакувани во меур торба. Пакет Содржина : 1pcs Знаме Автомобил налепници

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WMMWMD
Тип:
Алуминиум Налепница
Објектот Ширина:
1.5cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Име На Модел:
Алуминиум Налепница
Објектот Должина:
10cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Алуминиум
R

Додатоци на производи