.

.

За Chevrolet Колорадо Silverado Автомобил Налепница Нов Стил Автомобил Стил Налепници Концизен Decal Личност Водоотпорен Додатоци 2PC

За Chevrolet Колорадо Silverado Автомобил Налепница Нов Стил Автомобил Стил Налепници Концизен Decal Личност

DEN 1208.00
DEN 1298.88
-7 %
Од стока


За Chevrolet Колорадо Silverado Автомобил Налепница Нов Стил Автомобил Стил Налепници Концизен Decal Личност Водоотпорен Додатоци 2 PC
100% Сосема Нов и Висок квалитет ,Лесно да го инсталирате
Опис
1. Име на производ : Автомобил Налепница
2. Применливи автомобил : За Chevrolet Колорадо Silverado
3. Боја : Црно-Бело
4. Материјал : ПВЦ
5. Пакет : 2pc
Инсталација Настава :
1. Чистење на автомобил површина, чувајте го сув
2. Се ослободи од автомобил налепница носителот и го стави на автомобил налепница на инсталација локација
3. Користете кредитна картичка scrape површината на автомобил налепница се додека не постои меур
4. Да се ослободи од трансфер филм

R

Додатоци на производи