.

.

DSYCAR Метал Автомобил налепница на логото Амблем Значка Автомобил Стил налепница За Џип GrandCherokee Wrangler Компас Bmw Фиат Ауди Тојота Lada

DSYCAR Метал Автомобил налепница на логото Амблем Значка Автомобил Стил налепница За Џип GrandCherokee Wrangler

DEN 154.00
DEN 180.48
-15 %
Од стока


Карактеристики : * Големина : 7.5*7.5 cm * Материјал : Цинк легура * Тежина : 55 g * 100% Сосема нов и висок квалитет,Цртање процес , Метални материјали, одлична изработка. * Авто лепило, кора и се држи,лесно да се стави на вашиот автомобил. * Ве молиме чисти целната површина пред употреба. * Совршена декорација и заштита за вашиот автомобил. * Со хартија картичка пакет, безбедно спакувани во меур торба. * Боја : Бронзени злато , Сребрена , Црна , Сребрена Црвено. Пакет Содржина : 1pcs Автомобил налепници

R

Додатоци на производи