.

.

XGS DECAL автомобил налепници JDM Мотор цртан филм автомобил рефлексивни налепници водоотпорен налепници

XGS DECAL автомобил налепници JDM Мотор цртан филм автомобил рефлексивни налепници водоотпорен налепници

DEN 216.00
DEN 228.00
-5 %
Од стока


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . 81 детали за производот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
моторот
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
9cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.07cm
Објектот Должина:
13cm
Објектот Дијаметар:
0.06cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Бренд Име:
XGS DECAL
R

Додатоци на производи