.

.

TREAZY Имитација Бисер Кристал Паун Брошеви Свадба Брошеви & Иглички Жените Одговараат Капи Lapel Иглички Свадба Accessoris Bijoux

TREAZY Имитација Бисер Кристал Паун Брошеви Свадба Брошеви & Иглички Жените Одговараат Капи Lapel Иглички Свадба

DEN 124.00
DEN 134.40
-8 %
Од стока


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : цинк легура,кристал;faux бисер
Обложено : Сребро Позлатен/Злато Позлатен
Brooch Големина : За 7cm*3.5 см
Накит Вид : Брошеви &Иглички
Овој Накит се усогласат со барањата на ЕУ за животната средина, да Доведе и никел слободни, алергија бесплатно, едноставно колокација, блескавата и проѕирен се ослободи од циркони, покажуваат жените домот и нежни.
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TREAZY
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
0130P01
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Brooch Големина:
За 70mm*35mm
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Додатоци на производи