.

.

Бетмен Batwing Метал Keychain Стелт Издание Плен Гајба Batmobile Keyring за Автомобил Копче Синџири Chaveiro Llavero Копче Прстен Носителот

Бетмен Batwing Метал Keychain Стелт Издание Плен Гајба Batmobile Keyring за Автомобил Копче Синџири Chaveiro

DEN 72.00
DEN 103.20
-30 %
Од стока


Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас. Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит. Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме. Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е Русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! За Капка-превозот Ние агент за објектите што ги испраќате до вашите клиенти,не постојат дополнителни трошоци,ќе ја заштитите вашата приватност и нема да обезбеди сите вредни фактура во пратката Ако ви треба брза испорака за вашите клиенти,можете да изберете e Packet. Се врати и Надоместоци За Повратни информации Драг пријател, 1. Ви благодариме за вашето внимание или плаќање на нашите предмети, ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни даде Пет ѕвездички! Ви благодарам многу! 2. Ако сте незадоволни со вашата нарачка , ве молиме контактирајте со нас прво наместо на отворениот спор, така што можеме да го реши проблемот, за што навремено. Ви благодариме за вашата помош. Ви посакувам пријатен ден!

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G1061
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
MQCHUN
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Бронза Позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Филм накит
Е Прилагодена:
Yes
Метална боја:
сребрена/бронза позлатен
Пакување:
Во Една Opp Вреќа
Раѓањето На Место:
Кина
Пол:
унисекс,жени,мажи,тинејџери,филм љубовници,игра љубовта на Сувенири
Повод:
годишнина,роденден,подароци,партија,Партија Engageme
Брзо Express:
Цел>150usd DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS..
Големина:
4.6*5.6 cm
Тежина:
44g
R

Додатоци на производи