.

.

1.25 Светкавиот Сребро Кристал Кристал Diamante Свадба Букет Цвеќе Brooch Иглички

1.25 Светкавиот Сребро Кристал Кристал Diamante Свадба Букет Цвеќе Brooch Иглички

DEN 286.08
Од стока


Моден Накит свадба brooch
Сребро Позлатен Цвет Кристал Кристал Brooch.
Големината на brooch е 3-3.5 cm прибл.
Сите камен е Јасно Кристал Кристал, ова е мал, но прекрасен brooch
Превозот и Плаќање :
Со Авион Mail : Слободен
Од Експрес, како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,FEDEX : Купувачот Плаќаат Поштарина
Повратни информации
Ве молам дозволете ми да знам кога ќе ја напушти која и негативни повратни информации, Ние се многу подготвени да се реши проблемот со тоа што сте се сретнале со објектот. Целосна наплата ќе ви биде даден, ако не сте потполно задоволни. Ви благодариме !

Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Срцето
Брошеви Тип:
Брошеви
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
2
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Сребро.
Материјали:
цинк легура и кристал
Главниот Камен:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
R

Додатоци на производи