.

.

2017 гроздобер 925 остава циркон сребро позлатен pendant накит исклучителна модерна убави женски шарм pendant

2017 гроздобер 925 остава циркон сребро позлатен pendant накит исклучителна модерна убави женски шарм pendant

DEN 60.00
DEN 86.40
-31 %
Од стока


Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Шарм Тип:
Цвеќиња
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
dz-254
R

Додатоци на производи