.

.

Срцето Легура Монистра Со Цвет DIY Голема Дупка Метал Сребро Монистра Spacer Murano Мушка Одговара За Пандора Шарм 20pcs ZA1440

Срцето Легура Монистра Со Цвет DIY Голема Дупка Метал Сребро Монистра Spacer Murano Мушка Одговара За Пандора

DEN 181.00
DEN 296.64
-39 %
Од стока


Опис на стока
Материјал : Алуминиумски
Мушка големина (приближно) : 10 X9 mm
Тежина(приближно) : 2.8 g за едно парче
Пакување : 20 парчиња/торба
За колку парчиња сакате да се купи : ве Молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да се купи повеќе.
1. За сад купувачи, ние ќе ја испрати својата стока со e Packet ако вашата нарачка над $5. Нормално e Packet трае околу 7~15 дена на пат.
2. За Канада купувачи, ние ќе ја испрати својата стока со e Packet ако вашата нарачка над $20. Нормално дека се потребни околу 7~15 дена на пат.
3. За руската Федерација, Украина купувачите, ние ќе ја испрати својата стока со e Packet или ако вашата нарачка над $7. Нормално дека се потребни околу 7~15 дена на пат.
4. За велика БРИТАНИЈА купувачи, ние ќе ја испрати својата стока од Кралската Пошта Економијата, нормално тоа трае околу 10~20 дена на пат.
5. За шпански купувачот, ние ќе ги испрати вашите нарачки од страна на Correos Економијата, нормално тоа трае околу 10-20 дена на пат.
6. За Други Земјата купувачи, ние ќе брод надвор вашата нарачка од воздух mail. Нормално трае 15~45 дена да се Европа и НАС, и 30~60 дена во други земји, 60~90 дена да Бразил.
7. За сад, Австралија, Јапонија, Јужна Кореја, Сингапур, Мексико купувачи, ние ќе брод од вашите нарачки од страна на ПРОЗОРЦИ/EMS/ТНТ/DHL/ФЕДЕКС ако вашата нарачка над $88.
Стоката Се Покаже Случај

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZA1440
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SexeMara
Шарм Тип:
Срцето
Материјал:
Легура
R

Додатоци на производи