.

.

Африка Свадба Монистра Поставено Сребро Црвено Природата Корални Монистра, Накит Сетови За Невести Нигериската Ѓердани Сет за Жените Бесплатен Превозот

Африка Свадба Монистра Поставено Сребро Црвено Природата Корални Монистра, Накит Сетови За Невести Нигериската

DEN 2995.00
DEN 4991.52
-40 %
Од стока


Африка Свадба Монистра Поставено Сребро Црвено Природата Корални Монистра, Накит Сетови За Невести Нигериската Ѓердани Сет за Жените Бесплатен Превозот
Methord
Време На Испорака
acking Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1.Сите Предмети Ќе Бидат Испратени Надвор Од Стандардните Методи . Ако Било Други Превозот Методи Што Треба , Pls Контактирајте Со Нас Во Времето .
2.Таму Може да Биде 1-2 Бизнис Задоцнување Кое е Надвор од Нашата Способност . Ве молиме да Ни Даде Разбирање . Благодарение :
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети ,Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди. Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
кристал свадба ѓердан сет
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
DUDo Накит
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки Хривнија
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Повод:
Свадба
Материјал:
Кристали и Корални
Occassion:
- Годишнината партија Ангажман WeddingMaterial свадба
дизајн:
Жените Мода Свадба Накит Сетови
Состојба:
100% сосема нов
квалитет:
Врвен квалитет
боја:
Сребро +Портокалова , Црвена , Fuchsia +Портокал , Портокалова , Жолта , Златна
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Романтични
R

Додатоци на производи