.

.

Uwin Mens 8мм&10мм&14mm Мајами Кубанската Линк Хривнија&Синџир Поставите Кутија Затворач Ѓердан 316L не ' Рѓосувачки Челик Тешки Хип Накит Сет

Uwin Mens 8мм&10мм&14mm Мајами Кубанската Линк Хривнија&Синџир Поставите Кутија Затворач Ѓердан 316L не ' Рѓосувачки

DEN 1728.00
DEN 2160.00
-20 %
Од стока


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

Должина:
8mm set, 10mm set, 14mm set
Бренд Име:
UWIN
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Хип/Рок
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Обликотшема:
Геометриски
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/хривнија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс,љубители'
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Стил:
Hiphop
Нови:
Висок квалитет
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
75cm(chain),23cm(bracelet)
R

Додатоци на производи